Сьогодні, 27 квітня, співачки українського самодіяльного колективу “Джерело”, разом з Європейським Конгресом Українців, презентують українську культуру в місті Зіттау (Німеччина) в рамках європейського фестивалю.
Увага! Щоб не пропустити важливі новини, слідкуйте за нами у Телеграмі та Фейсбуці
Фестиваль трьох країн
Німецьке містечко Зіттау межує з Чехією та Польщею одночасно. Тож мета фестивалю – підсилення дружніх сусідських стосунків між державами.
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2024/04/img-20240427-wa0005-461x1024.jpg)
Українські співачки прибули на фестиваль з делегацією Європейського Конгресу Українців, що базується в Празі. Популярні українські пісні виконали Вікторія Волощук та Наталія Яремич з колективу “Джерело”.
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2024/04/img-20240427-wa0000-461x1024.jpg)
Facebook Comments