У парку на Празі 9 українці влаштували весняну толоку, щоб показати вдячність Чеській республіці та її громадянам не лише словами, а й ділом. Про це повідомила ініціатива Hlas Ukrajiny на своїй сторінці у Телеграмі.
Увага! Щоб не пропустити важливі новини, слідкуйте за нами у Телеграмі та Фейсбуці
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/04/bbf00475-46a4-4712-82dd-9bc328ad4743-1024x682.jpg)
“Наша акція стала частиною еко-руху Ukliďme Česko, який може допомогти з організацією подібного заходу у будь-якому місті Чехії, приєднуйтесь!”, – пояснили в публікації активісти.
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/04/81fb78c6-52b8-4ed4-a80f-4451d1d64d65-1024x682.jpg)
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/04/aa9a23d2-dae4-41e8-9095-f1badccefbad-682x1024.jpg)
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/04/b10cb70f-64cb-4806-8ac3-981d793e1d4d-682x1024.jpg)
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/04/8363c2f0-0b55-44b6-8b04-713e3d60aeab-682x1024.jpg)
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/04/7b21090c-dfa3-4753-842d-18ebb4aa2f79-682x1024.jpg)
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/04/0d50b39e-8d27-4d61-aa1b-6bf460930710-682x1024.jpg)
Нагадаємо, раніше ми писали: Українці прибрали вулиці Праги на знак подяки за притулок. Також Вас може зацікавити: Ой у лузі…Українки в Празі висадили червону калину на знак подяки за прихисток (ФОТО)
Facebook Comments