Українки, яких російська війна змусила шукати тимчасового прихистку на території району Прага 6, подякували місту та його жителям за привітність в оригінальний спосіб. У одному з найбільших парків міста – Ладронка – українці ініціювали висадження кущів калини, одного зі символів України. Про це пише Посольство України в Чехії.
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2022/06/287941075_5238914772868461_2945547968422982637_n-1024x768.jpg)
До процесу висадження саджанців долучилися і мер Праги 6 Ондржей Коларж та посол України в Чехії Євген Перебийніс.
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2022/06/287690376_10159330858449234_2093317841144449963_n-1024x683.jpg)
Участь у заході взяли вихованці музичної школи з району Бржевнов, які майстерно виконали українську народну пісню «Несе Галя воду».
Ініціативні українки заспівали у відповідь «Ой у лузі червона калина».
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2022/06/288027744_5238915089535096_7389580555353958716_n-1024x768.jpg)
«Нехай чеська земля прийме цю калину так само привітно, як вона зустріла нас», – побажала одна з українських жінок, яка останні кілька місяців проживає в Празі 6.
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2022/06/287941077_5238914712868467_5524165545650752435_n-1024x521.jpg)
Ондржей Коларж подякував чеським школярам за тепле ставлення до їх нових українських однокласників, а Євген Перебийніс відзначив неоціненну допомогу Чехії – військову, фінансову, гуманітарну, а також подякував за привітність до сотень тисяч українців, які зараз проживають у Чехії.«Україна добре знає, хто її найвірніші друзі та союзники, і ніколи не забуде чеської підтримки», – додав посол.