Хлопчик з Праги на ім’я Hugo пожертвував на допомогу Україні всі свої заощадження. Він прийшов до української дипустанови в Празі зі своїм дідусем. Скарбничкою маленькому чехові служила звичайна пластикова коробка.
Увага! Щоб не пропустити важливі новини, слідкуйте за нами у Телеграмі та Фейсбуці
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/03/334369470_721247603030141_3727696398651742974_n-831x1024.jpg)
Посольство про випадок розповіло на своїй сторінці у Фейсбук. Кошти перерахували на спеціальний рахунок допомоги Україні.
![](https://gromada.cz/wp-content/uploads/2023/03/334281500_929638705149256_5875059697581538640_n.jpg)
“Сьогодні до нас в Посольство України в Чехії завітали особливі гості. П’ятирічний чеський хлопчик на ім’я Hugo разом з дідусем. Хлопчику вдалося зібрати 200 крон, щоб допомогти Збройним Силам України подолати російського ворога,які він хотів особисто передати. Кошти ми перерахували на спеціальний рахунок Посольства. Дякуємо маленькому Hugo за допомогу. З такою підтримкою наших чеських друзів Україна обов’язково переможе!”